Çiçek Hikayeleri

Bambu Hediye Ederek Sevdiklerinize Şansı Sunun

Bambular muhteşem renkleri ve şekil verilerek dekorasyona sundukları katkı ile birçok kişinin ilgisini çekiyor. Dekorasyon için son derece önemli olan bambu dalları aynı zamanda ortamda pozitif bir enerjinin de yayılmasına destek olur. Bambu dalları aynı zamanda şansı getirmesi ile de biliniyor. Uzak doğu felsefesine göre şans bambu dallarının bulundukları evde şansı, talihi ve sağlığı getirdiğine inanılıyor. Bambuların bulundukları eve şansı, bereketi, sağlığı getirmesi için ise hediye olarak sunulması ön görülüyor. Hediye edilen şans bambularının her ne kadar şansı getirdiğine dair bir inanış var ise de bu kesin olarak şansı getirdiği anlamına gelmez. Bu sebep ile bu detaya da dikkat etmeniz önerilir.

sans-bambusu

Uzak doğu felsefesi inanışına göre şansı ve bereketin gelişine yer veren bambu dalları için hediye sunulması önemlidir. Bu sebep ile sizde sevdiklerinize bambu dallarını hediye ederek onlara şansı ve bereketli sunabilirsiniz. Bunun yanın sıra evlerine ya da iş yerlerine de pozitif bir enerjiyi sunacaktır.

Bambu Dal Seçimi

Bambu dal aranjman seçimlerinde farklı seçimler yer alıyor. Bambu dal sayılarına göre değişen mesaj içeriklerine sahiptir. Bu sebep ile dal tercihlerine de aranjman alımınızda dikkat etmeniz önerilir. Bunun ile beraber aranjman detaylarına da dikkat ederek sevdiklerinizin beğenisine hitap edecek olan seçime de yer verebilirsiniz. Sevdikleriniz için iyi dileklerinizi sunduğunuz mesajınızı da aranjmanınıza eklemeyi unutmayın.

Leave a Reply