Çiçek Hikayeleri

Bambular Şans Getiriyor mu?

Bambu dalları ile ilgili olarak en bilinen ise Uzak Doğu kültürüne göre bu dalların şans getirdiğine olan inanıştır. İnanışa göre şans bambusunun şansı ve bereketi sunması için ise mutlaka birisinden hediye olarak gelmesi gerekiyor. Sizde sevdikleriniz için şans bambu dalları arasından tercihinizi yaparak ürünü sipariş olarak gönderebilirsiniz.

Şans bambu dalları değişen dal seçimleri ve buna göre değişen fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Dalların yanı sıra aranjman detayları da ürünü tercih etkeniz aşamasından önemli bir seçime sahiptir.

Bambuların şansı getirildiğine dair net bir bilgi olmasa da bulundukları oramın havasını temizlediği ve bu sayede ise ortamın daha pozitif bir enerjiye kavuşmasına da destek oluyor.

Bambular ile Hazırlanan Aranjmanlar

Şans bambu dalları ile hazırlanan aranjmanlarda farklı seçimleri farklı gönderim amacınıza göre seçebilirsiniz. Son derece şık olan çalışmaların yanı sıra oldukça sade olan aranjmanları da görebilirsiniz. Su içinde sunulan aranjman uygulamaların yanı sıra toprak içinde bulunan aranjman çalışmaları da ürün listelerinde bulunuyor.

Sevdiklerinize yapacağınız aranjman gönderimlerinizde gönderim amacınıza uygun olarak seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni iş tebriklerinden doğum günü kutlamaların kadar uzanan bu liste içinden dilediğiniz ürün ve aranjman seçiminizi hemen yaparak siparişinizi de verebilirsiniz. Sevdiklerinizin ev ya da iş yerlerine gerçekleştireceğiniz gönderimlerinizde güzle dileklerinizi sunduğunuz notunuzu da siparişinize eklemeyi unutmamanız önerilir.

Leave a Reply