Çiçek Hikayeleri

Evinizde Yeşil Şans Bambularına Yer Açın

Ev ya da iş yerlerinde görmeye aşina olduğumuz şans bambuları söylendiği gibi şansı ve berekete etki eden özellikte mi bilinmez ama görselliği ile pozitif bir etki yarattığı kesindir. Bulunduğu ortamın havasının temizlenmesine de katkı sunan şans bambuları su içinde bulundukları için ekstra bir sulama ihtiyacı da hissetmez. Bu sebep ile de bakımı oldukça kolaydır.

Evinizde yeşil rengi ile doğanın güzelliğini sunan şans bambularına yer açarak dekorasyonunuza katkı sağlarken aynı zamanda ruhunuza da iyi gelecek bir seçime yer vermenin avantajını yaşayabilirsiniz.

Kendi eviniz için ya da sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz şans bambuları son derece hoş aranjman çalışmaları ile beğeninize sunuluyor. Aranjman uygulamaları arasından seçiminizi yaparak bu özel dallara sahip olmanın ya da sevdiklerinize hediye etmenin ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Şans Bambu Aranjman Seçimi

Şans bambuları farklı aranjman detayları ile hazırlanır. Bu aranjman detaylarında aksesuar tercihlerinde değişikliklerin yanı sıra bambu dallarının da sayısında değişimler olur. Her bir sayının farklı anlam içerdiği bu aranjman uygulamaları sevdiklerinize hediye olarak sunabileceğiniz son derece özel  tasarımlardır.

Sevdikleriniz için hediye olarak gönderimde ise her nedene bağlı olarak bu seçime yer açabilirsiniz. Geçmiş olsun için seçebileceğiniz gibi aynı zamanda iş tebriki içinde bu özel çiçek aranjman çalışmalarına yer açarak sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz.

Leave a Reply