Özel Günler İçin Çiçekler

Şans Bambuları Çiçek Diyarı’ndan Alınır mı?

Şans bambusunun diğer adı Lucky Bamboo’dur. Dayanıklı bir bitki olup bakımı da oldukça kolaydır. Suyunu değiştirmeden üzerine su ilave edebilirsiniz. Bataklık bitkisi olduğu için suyun rengi biraz yeşil olabilir. 15 günde bir ise suyunu tamamen boşaltın ve bulunduğu kavanozu temizleyin. Güneş ve soğuğa karşı dayanıklı olup, kendini dış etkenlerden de korur.

Evinize Bolluk Getiren Şans Bambuları

Sanal alemin güzel taraflarından biri de bütçenize uygun ve şık tasarımlardan oluşan şans bambularını kolay şekilde bulabilmeniz. Çiçek Diyarı’nı sizler de keşfederek, özel tasarımlı şans bambularını alabilirsiniz. Evinize ya da sevdiklerinizin adresine de sipariş edebilirsiniz. İnternette zaman geçirmeyi sevenler için çiçek diyarının farklı tasarımlarını ziyaret etmek, ilginç bir deneyim olacak.

sehpada bambu

sehpada bambu

Şans Bambularının Özel Tasarımları Çiçek Diyarı’nda

Şans bambusu uzun bir geçmişe sahip bitkidir. Eski Çin geleneklerine göre mutlu ve güzel yaşamın 3 temel öğesi: bolluk, mutluluk ve uzun yaşama sahip olmakmış. Çin’de yaşayanlar şans bitkisinin bulundukları mekana bu 3 nimeti de getirdiklerine inandıkları için Çin geleneğinde hala hatırı sayılır bir yeri olan çiçektir.

Çiçek Diyarı’nın özel tasarımla hazırladığı şans bambuları ile sizler de evlerinize bolluk ve bereketi getirin. Yeni doğan bebek ziyaretinde ya da yeni evlenen çiftlere mutluluk dileklerinizde hediye edebilirsiniz. Online olarak kolay şekilde Çiçek Diyarı’ndan sipariş verebilir ve kısa sürede istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply