Çiçek Hikayeleri

Şans Bambuları Gerçekten Şans Getirir mi?

Uzak doğu felsefesi içinde yer alan şans bambuları kimi zaman sevgiyi, kimi zaman başarıyı ve kimiz aman ise zenginliği sunması için hediye ediliyor. İş yerlerine yapılan bu hediye gönderimleri aynı zamanda ev ziyaretlerinde de seçilen hediyelerdir. Şans bambuları ile ilgili olarak en merak edilen ise gerçekten şans getirip getirmediğidir.

İnanmak Başarının Yarısıdır

Şans bambularının dekorasyon açısından oldukça önemli bir yeri olup aynı zamanda oldukça kolay bir bakıma sahip olması sebebi ile sıklıkla karşımıza çıkar. Genellikle şansı sunması ile bilinen şans bambuları bu dilekler ile hediye edilir ya da satın alınır. Fakat şans bambularının gerçek anlamda zenginliğe, başarıya ya da sevginin çoğalmasına karşı olan etkisi ise bilinmiyor. Bu genel bir inanış olmak ile beraber aslında insanın inanması ise olması için önemli bir etkendir. Bu neden ile şans bambuları da hayallerin gerçekleşmesi için önemli bir temeli oluşturarak olumlu bir algı yaratarak gerçekleşeceğine dair inanışı da yaratacaktır. Bu anlamda önemli bir ayrıntıyı da oluşturan şans bambularını sevdiklerinize hediye olarak sunarak onları da mutlu edebilirsiniz.

İş yeri açılışları, yeni iş tebriki gibi birçok sebebe bağlı olarak iş yerine gönderilebilen şans bambuları aynı zamanda evlere de hediye olarak gönderilebilir. Sevdiklerinize hem şansı sunacak olan hem de dekorasyonlarına katkı sağlayacak olan şansı bambuları arasından seçiminizi yaparak sipariş verebilirsiniz.

Leave a Reply