Çiçek Hikayeleri

Şans Bambularına Nasıl Bakılır?

Şans bambu dalları farklı tasarım detaylarına sahip olup ev ya da iş yeri dekorasyonu için oldukça uygun olan aranjmanlardır. Bu tasarım uygulamaları arasından seçimlerinizi yaparken aynı zamanda dekorasyonunuz ile uyumlu olan tercihlere de yer açabilirsiniz. Şans bambuları dalları arasında seçimlerinizi sadece kendi eviniz ya da iş yeriniz için değil aynı zamanda sevdikleriniz içinde satın alabilirsiniz.

Son derece kolay bakıma sahip olan şans bambu dalları zaten su içinde bulunduğu için sulanma gibi bir durumu söz konusu değildir. Şans bambu dallarının suyunun haftada ya da on günde bir değiştirilmesi ise yosunlaşmanın da önüne geçilebilir. Bambu dallarının sabit durması içinde su içinde çakıl taşlarını kullanabilirsiniz. Çakıl taşları hem şans bambu dallarının sabit durmasına destek olur hem de görsel olarak hoş bir görüntüyü sunar.

Şans bambu dalları güneşten yararlanmak istemesine karşın direk gün ışığından hoşlanmaz. Bunun yanı sıra rüzgârlı ya da esintinin bulunduğu yerde de durmaktan haz etmez. Bu detaylara dikkat etmeniz durumunda ise uzun zaman boyunca sizin ile kalacak olan bir seçime yer açmış olursunuz.

Şans Bambu Dalları ile Hazırlanan Aranjmanlar Kime Hediye Edilir?

Şans bambu dalları ile hazırlanan aranjman uygulamaları farklı gönderim sebepleri için tercih edilebilen ürünlerdir. Son derece şık bir şekilde hazırlanan ve kolay bakım özelliğine sahip olan ürünleri ev ya da iş yerlerine gönderebilirsiniz.

Leave a Reply