Çiçek Hikayeleri

Şans Bambusu Dallarının Özellikleri

Şans bambu dalları uzak doğu kültüründen dünyaya yayılan önemli bir aranjman uygulamasıdır. Doğanın pozitif enerjisini sunan bu özel tasarımlar aynı zamanda dekorasyon çalışmanız içinde ideal tercihlerdir.

Şans bambu dallarının bulundukları ortamdaki havanın temizlenmesine de katkı sağladığı söyleniyor. Bu dalların sunduğu pozitif enerji ile de birleşince aranjmanlar son derece dikkat çeken tasarımlar olarak akla gelmektedir.

sans-bambusu-kime-alinir

Şans bambu dalları uzak doğu kültüründe şans, bereketi ve sağlığı getiren özel aranjmanlardır. Bu kültür içinde şansın, bereketin ve sağlığın gelmesi için ise bu dalların kişiye hediye edilmesi gerekiyor.

Ülkemizde ise şans bambu dalları hem uzak doğu kültürünün esintisi ile hem de dekorasyonda tasarımın muhteşem bir yere sahip olması ile de tercih ediliyor.

Şans Bambu Dalları Kime Hediye Edilir?

Şans bambu dalları uzak doğu kültüründe sadece hediye edildiğinde iyi dilekleri yerine getiriyor. Bu sebep ile sizde sevdiklerinize şans bambu dallarını hediye olarak gönderebilirsiniz. Son derece şık ve oldukça etkili olan şans bambu dal tasarım modelleri arasında tercihinizi yaparak ürünü hemen sipariş olarak verebilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu edecek ve onlara şans getirmesi dilediği ile sunduğunuz bu özel hediye tercihi aynı zamanda hoş bir dekorasyon öğesi olacaktır. Suda yalayan bambu dallarının bakımı da oldukça kolaydır. Suyun on günde bir değiştirilmesi bambular için yeterli bir seçimdir.

Leave a Reply