Özel Günler İçin Çiçekler

Şans Bambusu Kime Alınır?

Yer aldıkları ortama tamamen pozitif bir enerji yayabilen ve iyi şans getirdiğine inanılan şans bambuları kolay bir şekilde yetiştirilebilen bitkiler arasında yer almaktadır. Şans bambusu kime alınır? Nelere dikkat etmek gereklidir diye merak ediyorsanız yazımıza göz atmaya devam edebilirsiniz.

Şans bambuları özel günler için tercih edilebilecek bitkiler arasındadır. Sevdiklerinizi özel günlerde mutlu etmek istiyorsanız farklı sayılara ve boyutlara sahip olan şans bambularını hediye olarak gönderebilirsiniz. Sevgililer günü, yıldönümü ve anneler günü gibi günler için uygun olan şans bambularını hediye edeceğiniz zaman ise bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

sans-bambusu-kime-alinir

Şans Bambusu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlk olarak güvenilir bir firmadan sipariş vermeniz gerekir. Güvenilir olmayan firmalardan hediye amacı ile çiçek siparişi verirseniz, siparişinizin geç teslim edilmesi veya yanlış adrese teslim edilmesi gibi ciddi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca güvenilir olmayan firmalardaki çiçeklerin görünümleri de cansız olabilir.

Vazo veya saksı içerisinde yetiştirilebilen şans bambuları toprağa çok fazla ihtiyaç duymayan bitkilerdir. Ancak toprağının düzenli olarak kontrol edilmesi ve suyunun eksik edilmemesi gerekir. Sulama işlemini yaz aylarında haftada 1 defa kış aylarında ise, 2 haftada 1 defa yapmanız yeterli olacaktır.

Sevdiklerinizi mutlu etmek için eşsiz bir hediye olan şans bambularının fiyatları sizin seçeceğiniz çiçeğin özelliklerine ve satın alacağınız firmanın fiyatlandırmasına göre değişkenlik gösterebilir. Ancak şans bambuları en ekonomik ve anlamlı hediyeler arasında yer almaktadır.

Leave a Reply