Çiçek Hikayeleri

Şans Bambusunun Anlamı Nedir?

Bulundukları ortama huzuru ve dinginliği kazandıran şans bambuları evlerde dekoratif amaç ile kullanıldığı gibi iş yerlerinde de yer alan bitkilerdir. Şansı, huzuru ve sağlık anlamında hediye olarak sunulmakta olan bitki aynı zamanda bolluk içinde hediye edilen aranjmanlardır. Bakımı oldukça kolay olan bu bitki aynı zamanda görselliği ile de dikkat çekiyor.

Çin kültüründe bolluk ve şans anlamına gelen şans bambusu Hindistan’da ise dostluğu simgeler. Bunun yanı sıra Filipinlerde bol şans dilemek için bu bitki tercih ediliyor. Sevdiklerinize armağan olarak sunacağınız bambu bitkisinde farklı aranjman modellerine yer açmanız mümkün.

Evde salonlarınızda iş yerlerinizde ofislerinizde ya da bekleme odaları gibi alanlarda yer alabilecek olan şans bambularını hemen sipariş vererek sizde satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize de bu özel bitkiyi hediye edebilirsiniz.

Şans Bambusu Aranjmanları

Değişen aranjman uygulamaları ile yer alan şans bambuları piramit özelliğe sahip olan çeşidi ile de dikkat çekiyor. Evinizde ya da iş yerinizde şans bambularına yer açarak hem huzurlu bir ortam elde edebilir hem de dekorasyonunuzda doğanın etkisini ekleyebilirsiniz. Şans bambularını sevdikleriniz iş yerlerine ya da evlerine de gönderebilirsiniz. Birçok farklı amaca bağlı olarak gönderilebilen şans bambu aranjman modelleri kimi zaman saksı içinde kimi zaman ise şık bir vazo içinde hazırlanabiliyor. Beğeninize hitap eden aranjmanı hemen sipariş verebilirsiniz.

Leave a Reply