Çiçek Hikayeleri

Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz 3 Çiçek Aranjmanı

Sevdikleriniz için özel gün kutlamaları ya da onları tebrik etmek için çiçek aranjmanlarından destek alabilirsiniz. Aynı zamanda geçmiş olsun dilekleriniz veya şans dilemek içinde çiçekler sizin adınıza konuşabilir. Farklı aranjman çeşitleri ve farklı gönderim amaçlarına göre satın alabileceğiniz çiçek aranjman hediyeleri içinden tercihlerinizi yaparak sevdikleriniz armağan etmeniz mümkün.

  1. Her Daim ilk Olan Sıcak Bir Tebessüm Vesilesi Buketler

Buket aranjmanları en eski stile sahip olan tasarımlardır. Her ne kadar günümüzde kullanılan aksesuar seçenekleri daha da artmış olsa da geçmişe nostaljik geçiş yapmanızı sağlayan tasarımlar da aranjmanlar içinde yer alıyor. Sevdiklerinizde sıcak tebessüm bırakacak buketleri hediye seçimlerinizde tercih edebilirsiniz.

  1. Sepet Dolusu Çiçeğe Kim Mutlu Olmaz ki…

Kesme çiçekler ile hazırlanan çiçek aranjmanlarında en dikkat çekenler arasında yer alan sepet dolusu çiçek aranjmanları hoş aranjman uygulamalarıdır. Sevdiklerinizi Mutlu etmenin en basit yolu belki de onlarda sadece bir sepet dolusu çiçek sunmaktır.

  1. Olağanüstü Görselliği ile Bonsai Tasarımları

Farklı ve farklı olduğu kadar da dikkat çekici bir tasarım mı arıyorsunuz? O zaman aradığınız şey tam olarak da olağanüstü görselliğe sahip olan bonsai tasarımlarıdır. Minyatür ağaçlar olarak da bilinen bu güzellikler belli teknikler ile hazırlanır. Doğada yer alan ağacın minyatür edilmiş şekli olan tasarımlar sevdiklerinizin de hoşuna gidecektir.

Leave a Reply