Çiçek Hikayeleri

Tebrik ve Kutlamalarda Şans Bambuları Seçilir mi?

Şans bambuları muhteşem güzel olan renkleri ile dekorasyon uygulamanız içinde yer açabileceğiniz aranjman seçimleri arasında yer alıyor. Son derece şık olan görselliğe sahip olan şans bambularını kendi ev ve iş yeriniz için satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz. Şans getirdiğine inanılmakta olan şans bambularının gönderim amacı daha çok bu sebebe bağlı olarak yapılır.

Şans bambu gönderimlerini kutlamalarda ve tebriklerde gönderebileceğiniz gibi aynı zamanda sıkıntılı ya da üzgün olan sevdikleriniz içinde bu özel aranjman seçimine yer açabilirsiniz. Bu özel aranjmanlar hem sundukları özel anlam içeriği hem de kolay bakımı sebebi ile en sık tercih edilen hediye gönderimleri arasında yer alıyor.

Bambu Sayılarına Göre mi Hediye Gönderimi Yapılmalıdır?

Şans bambularının her bir sayısının farklı anlama geldiği bilinmekte olup özellikle dört bambunun hediye edilmesi asla önerilmez. Dört dal bambunun ölüm olarak nitelendirilmesi sebebi ile sevdiklerinize gönderim yapacağınız bambuların dallarının en az üç ya da beş olmasına önem vermeniz önerilir.

Dört dal şans bambusuna dikkat etmenin yanı sıra özel olarak önem vermeniz gereken bir sayı seçimi yer almıyor. Yirmi bir dal seçimine kadar sunabileceğiniz aranjman içeriği sayesinde sevdikleriniz oldukça mutlu olacaktır. Aranjman aynı zamanda ev ve iş yerlerine gönderim içinde oldukça uygun olan içeriğe de sahiptir.

Leave a Reply