Çiçek Hikayeleri

Yılbaşı Hediyesi Olarak Şans Bambusu Tercih Edilir mi?

Yeni yılın yaklaşmakta olduğu şu günlerde sevdiklerinize armağan olarak şansı sunmaya ne dersiniz? Üstelik bunu onlar ile uzun süre kalacak olan ve yıllarca dekorasyonlarına katkı sağlayacak olan özel bir hediye seçeneği ile yapmanız da mümkün. Şans bambuları ile hazırlanmakta olan özel aranjman modelleri arasından seçimlerinizi yaparak sevdiklerinize bu özel hediye seçeneğine yer açabilirsiniz. Son derece şık olan bu aranjman uygulamaları ile sevdiklerinize hem yeni yılda şansı hem de dekorasyonları ile de özle bir hediyeyi sunmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Şans Bambusu Bakımı Nasıl Yapılır?

Sevdikleriniz için tercih edeceğiniz şans bambu alımlarında değişen sayı seçeneklerine göre tercihinizi yapmanız mümkün. Bunun yanı sıra aranjmanın detaylarına bakarak sevdiklerinizin beğenisine hitap edeceğini düşündüğünüz tercihe de yönelebilirsiniz. Sadece sevdikleriniz için değil aynı zamanda yeni yılda kendinize de şansı hediye edebilirsiniz. Ev ya da ofis dekorasyonunuz içinde dikkat çekici bir ayrıntıya sahip olan şans bambularına rahatlıkla ve kolaylıkla bakabilirsiniz.

Şans bambuları genel olarak su içinde yer alırlar bu sebep ile sulama gibi bir sorunları yoktur. Bunun yerine su değiştirmeleri vardır. On gün ya da on beş günde bir defa oda sıcaklığında olan klorsuz su ile değişimin yapılması yeterlidir. Bunun yanı sıra güneşi gören bir yerde konumlandırılması da şans bambunuzun hoşuna gidecek olan bir detaydır.

Leave a Reply